Powiew romantyzmu – edytorial dla Make-Up Trendy

Razem z Magdą Sadowską i Danielą Ziemian przygotowaliśmy edytorial beauty do publikacji w magazynie Make-Up Trendy. Tematem był „powiew romantyzmu – wedding make-up”, czyli klimaty ślubne. Niestety z braku czasu prawie nie mogłem brać udziału w przygotowaniach do sesji i cały trud stworzenia stylizacji spadł na barki Magdy. Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że wielkich szans na publikację nie mamy – konkurencja do publikacji w Make-Up Trendy jest ogromna, a nasza sesja była przygotowywana przez Magdę w krótkich chwilach pomiędzy pracą a… pracą. W dodatku w naszym zespole zabrakło stylistki fryzur, bo zorganizowaliśmy całość w krótkim czasie i nie udało nam się nikogo zorganizować.

W tych spartańskich warunkach próbowaliśmy stworzyć edytorial do publikacji w najbardziej prestiżowym polskim magazynie branżowym. Prawdę mówiąc, od początku byliśmy skazani na porażkę :). Magda wykonała tytaniczną pracę, przygotowując trzy make-up’y i stylizacje. Koniec końców edytorial powstał i został wysłany do oceny. Sesja odbyła się na początku maja 2018. Powstały trzy look’i, wszystkie mam nadzieję przyprawione odrobiną romantyzmu.

Niestety, ostatecznie nasza publikacja nie pojawiła się w make-up trendy – zamiast tego opublikował ją magazyn Surreal Beauty.

Leave a comment