autoportret

Jestem fotografem amatorem od kilkunastu lat
Od zawsze interesowałem się fotografią portretową, ale dopiero w ostatnim czasie, czyli od 2012 roku, zająłem się fotografią studyjną. Systematycznie gromadzę sprzęt i materiały i obecnie jestem właścicielem całkiem rozsądnie wyposażonego studia fotograficznego. Pozwala mi to realizować 90% tego, na co pozwala profesjonalne studio fotograficzne, a mam je tylko dla siebie 24 godziny na dobę. Dzięki temu mogę również bardziej elastycznie umawiać się na sesję. Sesje odbywają się w Tarnowskich Górach.

Fotografia to moje hobby, nie praca
Na co dzień jestem mężem,ojcem dwójki małych dzieci. Próbuję moją Żonę zarazić swoją pasją, z coraz większym skutkiem – jest moją główną modelką, a powoli zaczyna również wchodzić w rolę fotografa. Nie zdziw się, jeśli i ona podczas sesji chwyci za aparat.

Kogo szukam? Ciebie 🙂
Skoro to czytasz, prawdopodobnie jesteś osobą szukającą fotografa do wykonania zdjęć – kobiecych, sensualnych, do portfolio, prywatnych, czy jakichkolwiek innych. To dobrze, bo ja z kolei jestem fotografem wykonującym takie zdjęcia. Fotografia to moje hobby, co pozwala mi podchodzić do niej z pasją i zaangażowaniem – ja to po prostu lubię 🙂 Czasem nawet zgadzam się na sesje za darmo – wszystko zależy od pomysłu. Spytaj, to nic nie kosztuje.