Konkurs Noworoczny 2016/2017

konkurs-noworoczny-2017

W zeszłym roku zorganizowałem na Facebook’u konkurs noworoczny, w którym zwyciężyła Aneta Kościelny. Zrobiliśmy razem bardzo fajną sesję, Aneta zresztą zdecydowała się odwiedzić moje studio po raz kolejny. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, a ponieważ zbliża się Nowy Rok, postanowiłem ponownie zorganizować konkurs na podobnych zasadach.

Nagrodą główną jest sesja u mnie, w zakresie portret albo fotografia buduarowa (to drugie zarezerwowane tylko dla kobiet). Zwycięzca sam wybiera rodzaj sesji, w której chce wziąć udział. Zapewniamy profesjonalny wizaż do sesji, za który odpowiadać będzie Jowita z Babskiego Warsztatu. Poniżej regulamin konkursu:

Regulamin konkursu noworocznego:

  • W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Biorąc udział w konkursie oświadczasz, że ukończyłaś/eś 18 lat.
  • Konkurs trwa do 31.12.2016 do godziny 23.59. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 2.01.2017 i zostanie ogłoszone na moim fanpage’u. Zwycięzca konkursu zostanie o tym również poinformowany w wiadomości prywatnej.
  • Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie na Facebook’u (jeśli się tego jeszcze nie zrobiło): mojego fanpage Wojciech Chmielnicki Fotografia, strony Babski Warsztat , polubienie i udostępnienie oryginalnego wpisu o konkursie na swojej osi czasu i zaproszenie dwóch znajomych w komentarzu posta do udziału w konkursie.
  • Nagrodą jest sesja zdjęciowa – do wyboru: buduarowa albo portretowa. Wyboru dokonuje zwycięzca konkursu. Efektem sesji będą co najmniej cztery wysokiej jakości zdjęcia wraz z retuszem graficznym.
  • Zdjęcia z sesji będą publikowane w internecie, w tym na Facebook’u, w celach promocyjnych – jeśli będzie to sesja buduarowa, zwycięzca może samodzielnie wybrać dwa zdjęcia do publikacji, w przypadku sesji portretowej zastrzegamy sobie prawo do publikacji wszystkich zdjęć.
  • Termin sesji uzgodnimy po ogłoszeniu wyników konkursu – do wyboru spośród kilku które zaproponuję. Jeśli żaden termin nie będzie odpowiadał, zaproponuję kolejne – do skutku 🙂
  • Sesja odbędzie się w Tarnowskich Górach. W sesji jako asystent fotografa uczestniczy moja żona.
  • Obiecuję dobrą zabawę i piękne zdjęcia 🙂

Leave a comment