She is Wild – edytorial dla Elegant Magazine

she is Wild

Jak może pamiętacie, niedawno chwaliłem się publikacją w magazynie SALYSE. Postanowiłem pójść za ciosem i przygotować kolejny edytorial, tym razem do magazynu Elegant, który ma większy zasięg niż SALYSE i chyba prezentuje trochę wyższy poziom. Oczywiście, oba tytuły to magazyny internetowe z opcją „print o demand”, więc nie znajdziecie ich w kioskach ani w Polsce, ani w innych krajach. Tym niemniej poziom prezentowanych tam prac jest wysoki, więc publikacja w takim towarzystwie wstydu nie przynosi.

Tym razem chciałem pokazać to, co lubię najbardziej i robię najczęściej, czyli sesję buduarową. Do współpracy zaprosiłem Laurę Wild, niesamowitą modelkę która jak się okazało mieszka w tym samym mieście co ja :). Jak to się stało, że nie spotkaliśmy się wcześniej, nie jestem w stanie zrozumieć – ale po tej sesji jestem pewny, że spotkamy się jeszcze nie raz.

Za wizaż odpowiadała niezastąpiona Magda Sadowska. Sesję zorganizowaliśmy u mnie. Nie będę opisywał schematów oświetleń poszczególnych kadrów – jeśli kogoś interesuje konkretne zdjęcie, niech zapyta w komentarzu pod postem, a postaram się odpowiedzieć. Dość podobne kadry powstają również podczas moich płatnych sesji buduarowych. Tytuł edytorialu aż sam się narzucał – She is Wild 🙂

Sesja została opublikowana w marcowym wydaniu magazynu Elegant i możecie ją również obejrzeć tutaj:

 

Leave a comment